Ostukorv: 0 toodet

Vali tootegrupp

Vaata kõiki tooteid Kapid, kummutid Kirjutuslauad, peeglilauad Lauad, lauakomplektid Leiunurk Nõud, serviisid Riidekapid Riiulid Toolid, pingid Vaibad Valgustid Varia Väiksed lauad Vintro kriidivärv Vitriinid, puhvetid Voodid

1

Otsing

UUS
245.00 €
Võimalus osta
JÄRELMAKSUGA

Kirjutuslaud

Tammest raamiga kirjutuslaud. Pealmisel plaadil pleekimisjäljed. Uks lukustatav , võti olemas.

Võimalik tellida värvimisteenust. Selle kirjutuslaua väljast värvimise eest lisandub hinnale 75.-. Kui soovite, et pealmine plaat oleks puhastatud vanast lakist ning õlitatud, lisandub hinnale 100.-. Lisatud pilt analoogsest värvitud kirjutuslauast ;)

 

1.20 m 78 cm 60 cm
UUS
295.00 €
Võimalus osta
JÄRELMAKSUGA

Kirjutuslaud

Ilusate nikerdustega mahukas kirjutuslaud. Laud on tammest raamiga, piisavalt suure plaadiga, et oleks mõnus tööd teha/õppida. NB! Pealmisel plaadil pleekimisjäljed. 

Võimalik tellida vävimisteenust. Selle kirjutuslaua väljast värvimise eest lisandub hinnale 100.-. Kui soovite, et pealmine plaat oleks puhastatud vanast viimistlusest ning õlitatud, küljed ja uksed/sahtlipaneel värvitud, lisandub hinnale 150.-. Lisatud pilt analoogsest värvitud kirjutuslauast.

1.40 m 80 cm 66 cm
BRONEERITUD
395.00 €
Võimalus osta
JÄRELMAKSUGA

Peeglilaud

Uue viimistlusega imekena peeglilaud. Laud on tammest, peeglid faasitud ;) Lauaplaadi kõrgus 75 cm, peegel 92 cm. Lauaplaat puhastatud vanast viimistlusest ning õlitatud, küljed ja uksed ning peegli raamid värvitud Vintro kriidivärviga, toon Pearl (antiikvalge). Väga kaunis ning praktiline mööbliese. Transporditav kahes osas.

1.20 m 1.67 m 43 cm
175.00 €
Võimalus osta
JÄRELMAKSUGA

Sekretärkapp

Ilusate nikerdustega tammest raamiga sekretärkapp. Ilusa ja heas korras.

Võimalik tellida värvimisteenust. Selle sekretärkapi väljast värvimise eest lisandub hinnale 75.-. Kui soovite, et kapp oleks värvitud ka seest, lisandub hinnale 100.-. Lisatud pilt analoogsest värvitud sekretärkapist ;)

90 cm 92 cm 45 cm
165.00 €
Võimalus osta
JÄRELMAKSUGA

Koolipink

Laeka ning tindipoti kohaga koolipink. Üleni puidust ning väga heas korras. Väga mugav väiksele inimesele joonistamiseks ning õppimiseks ;)

55 cm 76 cm 80 cm
1