Ostukorv: 0 toodet

Vali tootegrupp

Vaata kõiki tooteid Diivanid Kapid, kummutid Kirjutuslauad, peeglilauad Lauad, lauakomplektid Leiunurk Nõud, serviisid Riidekapid Toolid, pingid Vaibad Valgustid Varia Vintro kriidivärv Vitriinid, puhvetid Voodid

1

Otsing

BRONEERITUD
295.00 €
Võimalus osta
JÄRELMAKSUGA

Peeglilaud

Väga ilus ning heas korras peeglilaud. Peegli kõrgus 88 cm. Laud on tammest raamiga, pealmine plaatkeskelt spoonitud puitplaat. Peeglid faasitud. Transpordiks võimalik peeglid ära võtta.

Võimalik tellida värvimisteenust. Selle peeglilaua väljast värvimise eest lisandub hinnale 50.-. Kui soovite, et pealmine plaat oleks õlitatud ning küljed ja eest värvitud, lisandub hinnale 75.-. 

1.25 m 75 cm 42 cm
95.00 €
Võimalus osta
JÄRELMAKSUGA

Kirjutuslaud

Pikendusplaadiga väike kirjutuslaud. Materjal: puit, värv: tumepruun. 

Võimalik tellida värvimisteenust. Selle kirjutuslaua väljast värvimise eest lisandub hinnale 50.-. Kui soovite, et sahtlid oleks värvitud ka seest, lisandub hinnale 75.-. 

90 cm 69 cm 48 cm
BRONEERITUD
295.00 €
Võimalus osta
JÄRELMAKSUGA

Peeglilaud

Väga ilus ning heas korras sahtlitega peeglilaud. Laud on tammest raamiga, pealmine plaatkeskelt spoonitud puitplaat. Peeglid faasitud, peeglite all väike riiul ;) Transpordiks võimalik peeglid ära võtta.

Võimalik tellida värvimisteenust. Selle peeglilaua väljast värvimise eest lisandub hinnale 50.-. Kui soovite, et pealmine plaat oleks õlitatud ning küljed/sahtlipaneelid värvitud, lisandub hinnale 75.-. Lisatud pilt analoogsest värvitud peeglilauast ;)

1.25 m 1.60 m 40 cm
195.00 €
Võimalus osta
JÄRELMAKSUGA

Peeglilaud

Musta marmorplaadiga valgeks värvitud peeglilaud. Romantiline sajandivanune sisustusdetail, tõeline pilgupüüdja ;)

88 cm 1.58 m 45 cm
BRONEERITUD
295.00 €
Võimalus osta
JÄRELMAKSUGA

Kirjutuslaud

Heleda tamme tooni ilusate nikerdustega kirjutuslaud.  Palju mahukaid sahtleid ning ka riiuliosa. Transporditav ühes osas.

Võimalik tellida värvimisteenust. Selle kirjutuslaua väljast värvimise eest lisandub hinnale 75.-. Kui soovite, et laua pealmine plaat oleks õlitatud ning küljed/sahtlid/uks värvitud, lisandub hinnale 100.-. Lisatud pilt analoogsest värvitud lauast ;)

1.25 m 77 cm 65 cm
395.00 €
Võimalus osta
JÄRELMAKSUGA

Kirjutuslaud

Suur ja mahukas tammest krijutuslaud. Laud on valmistatud eelmise sajadni alguskümnenditel, kuid siiani väga heas seisukorras. Transporditav kolmes osas.

1.35 m 80 cm 77 cm
165.00 €
Võimalus osta
JÄRELMAKSUGA

Koolipink

Laeka ning tindipoti kohaga koolipink. Üleni puidust ning väga heas korras. Väga mugav väiksele inimesele joonistamiseks ning õppimiseks ;)

55 cm 76 cm 80 cm
1